Remarketing

Ürünleri inceleyen ziyaretçileri yeniden hedeflemek için kendi logonuz ve markanızı kullanarak veri depolama sisteminizi oluşturun

E-ticaret sitelerinin ürün bilgilerini depolayabileceğiniz veri depolama sistemini görmek ister misiniz?

Remarketing Nedir?

Dinamik yeniden hedefleme reklamlarında, daha önce incelediği ürünü hatırlatarak ziyaretçiyi geri getirmek ve satışı artırmak hedeflenir. İncelediği ürünler belirlenir. Bu ürünlere ait görsel, ürün adı, fiyat ve indirimli fiyat bilgileri ziyaretçiye başka siteler üzerinde gösterilir.

Biz ne sunuyoruz ?

Dinamik yeniden hedefleme (Dynamic Retargeting), reklamları oluşturmak için gerekli veri depolama sistemi alt yapısı sunuyoruz.

Kendi logonuz ile kullanabileceğiniz , remarketing reklamları için ürün altyapısı oluşturabileceğiniz veri depolama sistemi.

Eklediğiniz verileri istediğiniz zaman otomatik ya da manuel düzenleme araçları, veri besleyiciler ile reklamlarda gösterilecek ürünleri belirleme olanağı.

Senaryolar oluşturarak spesifik kategoriler ya da ürünlere özel yeniden hedefleme kampanyaları planlama özgürlüğü.

Merchant Center ile Yapabilecekleriniz

E-ticaret sitenizi veri depolama sistemine mağaza olarak ekleyebilir, alacağınız doğrulama kodunu sitenizin sayfalarına ekleyerek doğrulama yapabilirsiniz. Doğrulama kodu ile aynı zamanda ziyaretçilerinizin incelediği ürünleri takip edebilirsiniz.
XML linklerini kullanarak e-ticaret sitesi üzerindeki bilgileri içe aktarabilir, tablolar oluşturabilir ve belirli periyotlarla otomatik güncelleme ayarlayabilirsiniz. Birden fazla XML ile içe aktarma işlemi yapabilirsiniz.
XML linkleri sağlayacak alt yapısı olmayan e-ticaret siteleri de veri tabloları oluşturmak için .xls, .csv, .txt ve .xlsx formatlı dosyalardan içe aktarma yöntemini kullanabilir. Tablolar üzerinde manuel değişiklikler yapabilir ya da manuel tablo oluşturabilirler.
Dinamik yeniden hedefleme reklamları oluşturabilmek için tablolardaki veriler ile data feed’ ler oluşturabilirsiniz. Data feed’ ler Merchant ile entegre çalışan reklam platformlarına ürün bilgilerinizi iletir.

Biz Sizi Arayalım

Size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletin.